Єпископ УПЦ взяв участь у засіданні Верховної Ради до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні

23 листопада 2018 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Бородянський Варсонофій взяв участь у засіданні Верховної Ради, приуроченому до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

На заході були присутні перший Президент України Леонід Кравчук, народні депутати України, члени Кабінету Міністрів, Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, представники церков та релігійних об’єднань України, на засіданні також присутні представники урядів та парламентів країн світу, дипломатичного корпусу, громадських організацій.

У кулуарах Верховної Ради діє тематична експозиція, підготовлена Українським інститутом національної пам’яті, на якій представлені унікальні архівні документи з галузевого архіву СБУ, що стосуються трагічних сторінок Голодомору 1932-1933 років в Україні – розгортання тоталітарним комуністичним режимом штучного голоду, передає сайт rada.gov.ua.

Фото фейсбук

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

 

Просмотров: 1645

Залишити відповідь