Православні віруючі Америки моляться за Блаженнішого Митрополита Онуфрія та духовенство і вірян УПЦ

Блаженніший Архієпископ Вашингтонський, Митрополит всієї Америки і Канади Тихон закликав духовенство, ченців і вірян Америки до стійкості у вірі та до молитов за Блаженнішого Митрополита Онуфрія, духовенство і всіх вірних Української Православної Церкви. Про це зазначено у зверненні ієрарха, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Митрополит Тихон також зауважив, що розкол є біллю і травмою не тільки для православних України, а й для православних парафій Америки.

«Розкол і взаємний антагонізм — не тільки канонічні проблеми, це пастирські і духовні виклики, що вимагають цілющої сили Христа і християнської віри», — зазначив у зверненні Владика.

Митрополит Тихон також підкреслив важливість усвідомлення відповідальності за долю світового Православ’я та братського обговорення церковної стуації в Україні.

За його словами, Священний Синод Єпископів Православной Церкви в Америці підтримує необхідність регулярного діалогу щодо цього питання і закликав усі місцеві православні церкви до скликання зібрань, під час яких буде знайдено рішення української церковної проблеми.

«Ми готові брати участь у таких братських дискусіях і будемо розглядати події навколо цієї ситуації», — додав Блаженніший владика.

Разом із тим, Блаженніший Митрополит Тихон закликав віруючих Америки підтримувати євхаристичне спілкування і з Констинтинопольським Патріархатом, і з Руською Православною Церквою — тим саим, на його думку, висловлюючи «єдність перед лицем загрози єдності».

Насамкінець владика побажав усім сторонам мудрості, миру і смирення для вирішення церковної проблеми в Україні.

  Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1152

Залишити відповідь