Якщо підуть захоплювати Лавру, я стану на сторону ченців — Усик (+відео)

«Якщо підуть захоплювати Лавру, я стану на сторону ченців». Так абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик відповів на питання глядачів в прямому ефірі телеканалу “112 Україна”, коментуючи свої дії у випадку захоплення радикалами Лаври і насильства над ченцями. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Окрім того, Олександр розповів, що його духівник радить всім, хто цікавиться у боксера про його ставлення до подій навколо Церкви, рекомендувати читати Біблію, Закон Божий і Євангеліє.

На питання щодо відношення спортсмена до ситуації з Томосом, він сказав так: «якщо люди стануть добрішими один до одного і почнуть прощати якісь образи, які зробили по відношенню до них, якщо вони почнуть любити свого ближнього так, як Всевишній нас любить, то тоді я за те, щоб його давали. …Але нічого не залежить від того – дадуть Томос або не дадуть. Все залежить тільки від нас, тільки ми повинні всередині себе створити і церкву, і сім’ю, і любов, і все інше».

Чемпіон вважає, що єдину причину всіх бід і негараздів людина повинна шукати саме в собі.

Відповідаючи на питання про відношення до релігійності «напоказ», спортсмен зазначив, що не приховує того, що є православним християнином. «Чому я не повинен про це говорити? Я так живу». Він висловив надію, що крім іншого, молодим людям його свідчення може допомогти «знайти той шлях, який приведе до спасіння».

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 24352

1 коментар

  1. Благородная душа и в лучах человеческой славы остаётся благородной, только сияет новым оттенком.

Залишити відповідь