Відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (+відео, ЖУРНАЛИ)

17 грудня 2018 року в резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося позачергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Засідання очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; тимчасові члени Синоду: митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій; архієпископ Бердянський і Приморський Єфрем; єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Під час роботи засідання Священного Синоду УПЦ були розглянуті питання, пов’язані з викликами, які зараз постають перед Українською Православною Церквою. Було прийнято Звернення до архіпастирів, пастирів, чернецтва та вірян.

З журналами Синоду можна ознайомитися ТУТ.

Про результати роботи Священного Синоду розповів керуючий справами УПЦ митрополит Бориспильський і Броварський Антоній:

Нагадаємо, попереднє засідання Священного Синоду відбулося 7 грудня цього року. Під час роботи останнього засідання Синоду УПЦ були заслухані звіти Синодальних установ Української Православної Церкви.

 Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 14867

Залишити відповідь