Предстоятель очолив архієрейську хіротонію новообраного вікарія Київської Митрополії (+відео)

19 грудня 2018 року, в день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця,  Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Миколаївському домовому храмі резиденції Предстоятеля УПЦ в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

За богослужінням відбулася хіротонія архімандрита Діонісія (Пилипчука) в єпископа Переяслав-Хмельницького, вікарія Київської Митрополії.

Рішення (Журнал № 74) про призначення нового вікарного архієрея Київської Митрополії Священний Синод УПЦ ухвалив 17 грудня 2018 року.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Гостомельський Тихон, єпископ Баришівський Віктор та ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, а також духовенство Київської єпархії.

Під час малого входу Предстоятель удостоїв насельників Києво-Печерської обителі ієромонахів Лавра (Березовського) та Марка (Андрюка) богослужбових нагород – права носіння хреста з прикрасами.

За Літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

На завершення богослужіння Предстоятель звернувся до єпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія зі Словом і вручив йому архієрейський жезл. За традицією ієрарх подав віруючим своє перше архіпастирське благословення.

Нагадаємо, 18 грудня, у Академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці Київської духовної академії і семінарії в Києво-Печерській Лаврі Його Блаженство очолив чин наречення двох вікарних архієреїв.

 Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 4885

Залишити відповідь