У Почаївській Лаврі пройшла щорічна зустріч православної молоді

Митрополит Сергій і єпископ Іов відповіли на питання молоді щодо церковного життя в цей непростий час.

1 січня 2019 року, в день пам’яті преподобного Амфілохія Почаївського, у Свято-Троїцькому соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври відбулася традиційна зустріч православної молоді за участі митрополита Тернопільського і Кременецького Сергія та ректора Почаївської духовної семінарії єпископа Шумського Іова. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на сайт Почаївської Лаври.

Урочистий акт розпочався із вітального слова, з яким митрополит Сергій звернувся до ректора семінарії єпископа Іова, вихованців семінарії та багаточисленної присутньої молоді.

Митрополит Сергій закликав майбутніх священнослужителів та всіх учасників заходу триматися Православної віри, бути завжди вірними Христу та мужньо стояти за Істину.

У свою чергу, ректор семінарії єпископ Шумський Іов зауважив, що для того, хто живе свято, ніякі випробовування не зможуть звабити його з істинного шляху.

Під час урочистого заходу архіпастирі відповіли на актуальні питання сьогодення та церковного життя в цей непростий для канонічної Церкви час.

Наприкінці святкового акту семінарський хор, під керівництвом священика Андрія Романюка, виконав святкові церковні піснеспіви.

Просмотров: 1588

Залишити відповідь