Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив освячення вод Дніпра (+фото, відео)

19 січня 2019 року, у день Святого Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій освятив води Дніпра поблизу Свято-Покровського собору в районі Оболонь м. Київ, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Чин великого освячення води Архіпастир звершив після святкового богослужіння у Києво-Печерській Лаврі.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Боярський Феодосій, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій та духовенство єпархії.

Наприкінці Предстоятель привітав усіх зі святом та побажав: «Нехай та благодать, яку Бог приніс на землю Своїм Рождеством, яку Він подарував через своє Хрещення, наповнює наші серця, наші уми, наші сім’ї, нашу українську державу. Щоб у нас був мир: по-перше, з Богом, а потім – один з одним. Щоб ми жили в терпінні та в любові один до одного. І тоді буде Боже благословення на нас, і буде радість у нашій душі, і в наших серцях, і в нашій країні».

Блаженніший владика також розповів про благодатну силу агіасми – «великої святині», як її називає Православна Церква.

«Візьміть святу воду в свої домівки, окропіть нею своє житло. Спийте цієї святої води, тому що у ній є велика божественна сила, яка допомагає людині долати не тільки особисті недоліки і слабкості, але і силу ворожу. Нехай Господь, який прийшов до ріки Йордан, щоби там освятити води, а через них і все водне єстество, дарує нам свою благодать!», – сказав Архіпастир.

Митрополит Онуфрій відповів на запитання журналістів про Богоявлення, роздав вірним іконки свята та окропив усіх святою водою.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 3227

Залишити відповідь