На Рівненщині священики вкотре здали кров для військових

Попри утиски священиків УПЦ, кожні два місяці вони здають кров для онкохворих і військових, показуючи приклад любові до ближнього.

З благословення митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія, духовенство Гощанського благочиння Рівненської єпархії вчергове здало кров для військових, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на прес-службу єпархії.

«Нам говорять, що нашої Церкви не існує, але ми показуємо інше. Кожних два місяці приходимо до центру переливання крові, щоб допомогти онкохворим та військовим, показуючи приклад любові до ближнього», — стверджують священики.

Які б утиски не терпіла Церква, зазначають в Рівненській єпархії, та її вірні, а особливо душпастирі продовжують служіння Богові та народу України.

Слід зауважити, що 2016 рік у Рівненській єпархії був оголошений роком допомоги онкохворим дітям. З того часу священнослужитлі єпархії регулярно здають кров для онкохворих.

Нагадаємо, священнослужителі Української Православної Церкви вже не вперше стають донорами крові для хворих. У Рівненській, Запорізькій, Одеській, Олександрійській та інших єпархіях духовенство та миряни постійно беруть участь у так званих «марафонах зі збору крові»

Також, зокрема, два тижні тому 50 священнослужителів Одеської єпархії взяли участь в акції зі здачі крові для дітей із тяжкими захворюваннями.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 873

Залишити відповідь