Духовенство Донбасу в черговий раз довели до відома громадськості про свою єдність з усією повнотою УПЦ

Напередодні Великого посту, 7 березня 2019 року, відбулися чергові збори духовенства Донецької та Горлівської єпархій.  Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на прес-служби єпархій.

На засіданні в Донецьку митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон виступив з доповіддю на тему новітньої історії Церкви, її особливості та нюансів деяких ключових подій XX століття в житті християн.

Були розглянуті важливі питання організації внутрішньоцерковного життя, причетності прихожан до життя релігійної громади, необхідність регулярного проведення парафіяльних зборів. Окремим пунктом стояло питання послуху і вірності духовенства Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України. Всі учасники зборів одноголосно висловили свою синівську відданість Митрополиту Онуфрію, а також в черговий раз довели до відома громадськості про свою єдність з усією повнотою УПЦ.

В Богоявленському кафедральному соборі Горлівки під головуванням митрополита Горлівського і Слов’янського Митрофана відбулися збори духовенства та голів парафіяльних рад храмів. Обговорили поточні питання єпархіального життя.

17 лютого на аналогічному зібранні клірики Горлівської та Донецької єпархій одностайно висловили підтримку Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію. За підсумками зборів, які пройшли на парафіях, клірики і парафіяни підтвердили бажання бути в лоні канонічної Православної Церкви.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 999

Залишити відповідь