Вихованець Київських духовних шкіл третій рік поспіль стає чемпіоном світу з гирьового спорту на змаганнях у США

Вихованець Київської духовної школи, чемпіон світу з гирьового спорту Ткачук Микола третій рік поспіль виборює золото на міжнародному спортивному фестивалі “Арнольд Класік” та чемпіонаті світу серед спортивних клубів (WAKSC), що проходить у місті Колумбус, штат Огайо (США). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Я виступав у двох силових вправах. З Божою допомогою здійснив 59 підйомів двох гир вагою 32 кг (довгим циклом), потім — 168 ривків 28-кілограмової гирі. Було дуже важко, але дотерпів до кінця. Слава Богу за все», — розповів Микола Ткачук.

Також спортсмен вже традиційно зустрівся з легендарним бодібілдером та кіноактором Арнольдом Шварценеггером, під патронатом якого проходять змагання.

«Цього року знову випала нагода побачити легенду. Залізний Арні в чудовій формі. Передав вітання українцям», — написав у соцмережі facebook Миколай.

Микола Ткачук – член національної збірної України з гирьового спорту, багаторазовий чемпіон світу та України. Навчається на заочному відділенні КДАіС. Цього року здобув дві золоті медалі серед професіоналів у ваговій категорії до 105кг: ривок гирі 28кг та вправа довгим циклом (вага гирі 32кг).

Благословив спортсмена на участь у міжнародних змаганнях в США Блаженніший Митрополит Онуфрій у 2017 році. 

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1058

Залишити відповідь