У Києві відбулися чергові збори представників єпархіальних юридичних відділів УПЦ

Четвер, 21.03.2019 17:42

21 березня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулося зібрання представників єпархіальних юридичних відділів Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на law.church.ua.

Зібрання відбулось під керівництвом голови Юридичного відділу УПЦ протоієрея Олександра Бахова. Під час виступу отець Олександр звернув увагу на необхідність приведення документів релігійних організацій у відповідність до законодавства.

У рамках зібрання було обговорено ряд питань, що стосуються правового забезпечення діяльності релігійних організацій та останніх змін законодавства України в сфері свободи совісті та віросповідання. Надано практичні рекомендації щодо проведення фіксації порушень та захисту прав віруючих та установ УПЦ, а також запропоновано зразки документів.

На завершення зустрічі голова Юридичного відділу УПЦ протоієрей Олександр Бахов нагадав присутнім, що про випадки порушення прав єпископату, духовенства, мирян та установ Української Православної Церкви (перешкоджання у звершенні богослужінь, захоплення храмів, вчинення провокацій та тиску, погрози тощо) невідкладно повідомляти у Юридичний відділ Української Православної Церкви.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1124

Залишити відповідь