Предстоятель очолив чин наречення трьох новообраних вікарних єпископів УПЦ (+відео)

5 квітня 2019 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив чин наречення новообраних архієреїв у Аннозачатіївському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Відповідно до рішення Священного Синоду УПЦ від 3 квітня 2019 року, єпископом Угольським, вікарієм Хустської єпархії наречено клірика Хустської єпархії архімандрита Симеона (Голубку); єпископом Волноваським, вікарієм Донецької єпархії наречено клірика Донецької єпархії архімандрита Амвросія (Скобіолу); єпископом Згурівським, вікарієм Бориспільської єпархії наречено клірика Київської єпархії, проректора Київської духовної академії і семінарії з виховної роботи архімандрита Амвросія (Вайнагія).

У нареченні також взяли участь митрополит Хустський і Виноградівський Марк,  митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн, митрополит Святогірський Арсеній, митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлисей, архієпископ Бердянський і Приморський Єфрем, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Баришівський Віктор, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Добропільський Спиридон та єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій.

За уставною традицією архімандрит Симеон (Голубка), архімандрит Амвросій (Скобіола) та архімандрит Амвросій (Вайнагій) звернулися до архіпастирів зі Словом при нареченні.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 3776

Залишити відповідь