Студента Сумської духовної семінарії нагороджено відзнакою Президента України

9 квітня 2019 року вихованець 2 курсу Сумської духовної семінарії Кривець Олександр був удостоєний відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції», повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на прес-службу Сумської духовної семінарії.

Молодший сержант запасу Кривець Олександр Олександрович брав участь в антитерористичній операції на сході України у 2015-2016 роках. Після повернення додому він вирішив вступити до Сумської духовної семінарії для отримання богословської освіти та підготовки до священицького служіння.

Нагородження відбувалося в Сумському районному військовому комісаріаті.

Відзнака Президента України «За участь в антитерористичній операції» заснована Указом Президента України Петра Порошенка 17 лютого 2016 року з метою відзначення захисників України. 2017 року відзнакою Президента було нагороджено священика Черкаської єпархії протоієрея Євгена Буркацького, 2018 року — першого проректора Київської духовної академії і семінарії проф. протоієрея Сергія Ющика та керівника сектору пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій синодального військового відділу УПЦ протоієрея В’ячеслава Яковенка, а в березні 2019 року — Голову відділу Бориспільської єпархії по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями протоієрея Володимира Гонтара.

Просмотров: 819

Залишити відповідь