Студенти Київської духовної академії напередодні Великодня відвідали могили новопрославлених святих КДА

24 квітня 2019 року, у Велику Середу, з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, вихованці КДАіС відвідали Лук’янівське кладовище, де зокрема поховані викладачі та новопрославлені святі Київської духовної академії — святитель Василій (Богдашевський), архієпископ Канівський, сповідник та священномученик Олександр Глаголєв. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на сайт КДАіС.

Очолив групу вихованців проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій, вікарій Бориспільської єпархії.

Могили новопрославлених святих та викладачів Київської духовної академії і семінарії були приведені до ладу, очищені від сміття та опалого листя.

Слід зазначити, що ця акція є неодноразовою. Це не просто данина пам’яті — це символ спадкоємності та нерозривного зв’язку поколінь.

Нагадаємо, 3 квітня 2019 року Священний Синод Української Православної Церкви ухвалив рішення про причислення до лику святих ректорів КДА архієпископа Василія (Богдашевського) та єпископа Сильвестра (Малеванського), а також викладача — професора протоієрея Олександра Глаголєва.

Читайте також: Про трьох святих ректорів КДА і сенс канонізації — інтерв’ю сучасного ректора 

Просмотров: 290

Залишити відповідь