Предстоятель: Ми повинні дякувати Богу за любов — заради нашого спасіння Він не пожалів Сина (+відео)

Про це сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій під час своєї проповіді у Велику Суботу в Києво-Печерській Лаврі, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятель зауважив, що Велика Субота, яка передує Світлому Воскресінню Господа нашого Іісуса Христа, також називається Благословенною, тому що «Церква згадує спасительний подвиг Спасителя».

«Бог став людиною для того, щоб врятувати людину від вічної загибелі. Господь узяв на Себе нашу людську природу, щоб її освятити, очистити і врятувати», — додав він.

За словами Блаженнішого владики, Господь «здійснив спасительний подвиг» не тільки для людей, які жили на землі, а й для тих, які перебували в пеклі, чекаючи на Пришестя Христа.

«Господь, як людина, був розіп’ятий на хресті, Господь, як людина, боровся з дияволом, Господь, як людина, розірвав на хресті рукописання наших гріхів і, як людина, Господь зійшов у пекло. Там побачили Його ті люди, які жили на землі до Пришестя Христа, були виведені звідти ті, які вірили в Христа грядущого», — сказав владика.

Водночас, як пояснив Архіпастир, разом із душею нашого Спасителя в пекло увійшло і Божество. «І пекло не змогло витримати слави і блиску Божества, воно було зруйноване, з пекла були виведені душі померлих людей, — зазначив він. — Це була велика перемога, заради якої Господь зійшов на землю, щоб зійти в пекло, знищити його і забрати владу у смерті».

Саме тому, як підкреслив Блаженніший Митрополит Онуфрій, «ми сьогодні дякуємо, що Бог нас так любить, що не пожалів Свого Сина і послав у світ для того, щоб віруючий в Нього не загинув, але мав життя вічне; ми дякуємо Спасителю за те приниження, за ті муки, за ті страждання, які Він витерпів за нас».

Предстоятель побажав кожному старатися бути вдячними Богу за всі Його милості і особливо «за ту велику милість, заради якої Господь зійшов на землю, щоб звести нас на Небо і зробити чадами Отця Небесного».

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 182

Залишити відповідь