Предстоятель братії Києво-Печерської Лаври: Я хочу сказати вам слова, які вищі від усієї людської мудрості – “Христос воскрес!”

Блаженніший Митрополит Онуфрій приймав вітання з Пасхою Христовою у Києво-Печерській Лаврі.

28 квітня 2019 року, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій вітав та приймав вітання з Христовим Воскресінням від братії Києво-Печерської обителі, дітей, хорових колективів Лаври, викладачів та студентів Київських духовних шкіл. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

На площі перед головним корпусом Київської духовної академії Предстоятель привітав з Великоднем та вручив подарунки дітям з функціональними обмеженнями.

Після цього Архіпастир приймав вітання від братії Києво-Печерської Лаври. Традиційно зустріч відбулась у Хрестовоздвиженському храмі обителі.

Вітальне слово Предстоятелю виголосив намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Блаженніший Владика подякував за привітання: “Я хочу сказати вам найдорожчі слова, які вищі від усієї людської мудрості – Христос Воскресе!”. Архіпастир побажав братії обителі допомоги Божої у трудах, “незримих трудах жертовної любові”, яку вони несуть у собі. “Поки ця любов є, буде жити світ”, – наголосив Предстоятель.

Його Блаженство також привітали студенти та викладачі Київських духовних шкіл на чолі з ректором КДАіС єпископом Білогородським Сильвестром та хорові колективи Лаври. Предстоятель усіх привітав у відповідь та вручив подарунки.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1106

Залишити відповідь