Предстоятель Православної Церкви Молдови очолив богослужіння в престольне свято храму УПЦ на Буковині

Після богослужіння в Палаці культури із пісенною програмою виступив переможець «Голосу країни» протоієрей Олександр Клименко.

6 квітня 2019 року, в день пам’яті вмч. Георгія Побідоносця, Предстоятель Православної Церкви Молдови Митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир, у співслужінні митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія, єпископа Хотинського Веніаміна та духовенства єпархії, очолив святкове богослужіння в день престольного свята храму на честь вмч. Георгія Побідоносця в м. Новоселиця на Буковині. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на прес-службу Чернівецько-Буковинської єпархії.

Також Митрополит Кишинівський і всієї Молдови Володимир здійснив чин освячення 160-літнього храму УПЦ після 10-річного капітального ремонту.

Предстоятель Православної Церкви Молдови звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді. А після подякував митрополиту Мелетію за запрошення «звершити на рідній Буковині Божественну літургію в престольне свято цього чудового храму». До слова, Предстоятель Православної Церкви Молдови родом із Буковини, з села Колінківці Хотинського району.

У свою чергу, митрополит Мелетій сказав слова вдячності Митрополиту Володимиру, а також єпископу Веніаміну та настоятелю храму о. Петру Горбулю за відродження старовинної церкви.

Керуючий Чернівецько-Буковинською єпархією вручив у пам’ять про освячення храму у Новоселиці та з нагоди Дня народження настотелю о.Петру грамоту з подякою за оновлення 160-літнього храму.

За богослужінням молилися чисельні віряни Буковини. «Дощова погода не завадила багатьом віруючим приїхати велосипедами на престольне свято св. вмч. Георгія в місті Новоселиця. Дякуємо вам за Вашу гарячу віру», — зауважили в прес-службі єпархії.

Слід зауважити, що продовжилося святкування престольного свята храму та дня міста Новоселиця святковим концертом. Ввечері в місцевому Палаці культури виступив із пісенною програмою протоієрей Олександр Клименко, переможець телешоу «Голос країни».

Він виконав авторські та народні пісні, яких об’єднує одне прагнення — пробудити любов до Бога, любов до ближнього. А зранку о.Олександр молився разом із парафіянами та гостями в храмі на честь св. вмч. Георгія Побідоносця. Святкова програма була створена стараннями отця-настоятеля храму.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1720

Залишити відповідь