Щоб 150 дітей-інвалідів отримали подарунки 1 червня, волонтери закликають долучатися до акції (+реквізити)

Об’єднання інвалідів, що діє в с. Горбачівка на Київщині, звертається з проханням про допомогу в проведенні благодійної акції до Міжнародного дня захисту дітей. Уваги потребують понад 150 дітей із сімей-інвалідів, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Об’єднання інвалідів вже традиційно з допомогою вірян УПЦ та всіх небайдужих людей влаштовує свято для своїх підопічних, яких на обліку в організації майже півтори тисячі.

Нещодавно відбулася Великодня акція, на черзі — свято до дня захисту дітей.

«У нас на обліку 1457 людей з інвалідністю та 115 дітей інвалідів з дитинства», — зазначають представники об’єднання.

Окрім дітей-інвалідів, волонтери планують привітати також 42 дітей, у яких батьки мають інвалідність, розповіла керівник організація Наталія Георгіївна Хоменко.

«Ми хочемо порадувати наш маленьких підопічних — те, якими будуть подарунки, залежить від того, що вдасться зібрати за допомогою добрих людей. До речі, після того, як ми вже привітали всіх із Великоднем, пожертви все ще надходили, ми їх всі старанно відкладаємо і використаємо в наступній акції, яку проведемо 1 червня. Будемо вдячні за будь-яку допомогу: солодощі, одяг, фінансову підтримку тощо», — розповіла Наталія Георгіївна.

Адреса організації: с. Горбачівка (відділення зв’язку Вознесенське), вул. Польова, 16, Згурівського району, Київської області, поштовий індекс: 07652. Керівник — Хоменко Наталія Георгіївна.

Реквізити для допомоги: карта ПриватБанку: 4149 4996 4252 9216 (отримувач: Хоменко Наталія Георгіївна). Телефон: (099)233-11-22, (099)205-15-15.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 641

Залишити відповідь