Паломники з України зустріли свято Вознесіння Господнього в монастирі на Єлеонській горі (фото, відео)

П’ятниця, 07.06.2019 12:42

В цей день обитель відвідав Патріарх Святого граду Єрусалиму і всієї Палестини Феофіл ІІІ.

6 червня 2019 року група, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви і Руською Духовною Місією в Єрусалимі, зустріла свято Вознесіння Господнього у Спасо-Вознесенському руському жіночому монастирі на горі Єлеон. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на pilgrims.in.ua.

Урочисте богослужіння очолив архієпископ Берлінський і Німецький Марк. Також у богослужінні взяли участь священики Української Православної Церкви, які супроводжують групу паломників. Того ж дня монастир відвідав з архіпастирським візитом Патріарх Святого граду Єрусалиму і всієї Палестини Феофіл ІІІ. Він звернувся до духовенства, сестер обителі і паломників із привітальним словом. Зокрема він сказав: «Всі, хто перебувають на Святій Землі, мають особливий привілей відзначати події Священної Історії саме там, де вони відбувались. Розіп’яття, Воскресіння, Вознесіння Господа відбулись безпосередньо неподалік від того, місця, на якому ми знаходимось зараз. Я бажаю, щоб цей привілей мав спасительні наслідки для всіх, хто має радість відвідувати Святу Землю».

Після завершення Божественної літургії група паломників молитовно вклонилась місцю Вознесіння Господа Іісуса Христа, на якому до сьогодні зберігається відбиток стопи Спасителя. Також паломники відвідали Вознесенський жіночий монастир на Єлеонській горі (насельницями обителі є переважно черниці з Греції). Того ж дня паломники побували в монастирі святоі Марії Магдалини у Гефсиманії, вклонились гробниці Богоматері і каменю, на якому Христос молився напередодні Свого арешту.

Програмою перебування паломників в Ізраїлі передбачена участь у богослужінні на Гробі Господньому, відвідання святинь Галілеї, Віфлеєму, Єрусалима, та паломництво до інших міст, пов’язаних з біблійною оповіддю. Групу паломників супроводжують Олександр Ворсін і Олена Ткаченко – співробітники Паломницького Центру УПЦ. Повернення групи в Україну заплановане на 10 червня.

Прямой эфир с праздничного Богослужения на горе #Елеон#Иерусалим #Святая_Земля #Вознесение #pilgrimsinua #праздник

Опубліковано Паломнический Центр УПЦ ОВЦС Четвер, 6 червня 2019 р.

Праздничная литургия на Елеоне в день Вознесения Господня.

Опубліковано Паломнический Центр УПЦ ОВЦС Четвер, 6 червня 2019 р.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 595

Залишити відповідь