У Задубрівці за приналежність до УПЦ школярці заборонили приходити на випускний (фото, оновлено)

Неділя, 09.06.2019 14:07

Рішення про заборону приходити на святкування випускного однокласниці їхніх дітей та її мамі прийняли на батьківських зборах.

Активіст громади «ПЦУ» Петей Іванна зібрала батьківські збори 9-го випускного класу (Задубрівський НВК в Чернівецькій області), на яких проголосували за те, щоб заборонити однокласниці їх дітей Христині Велущак та її мамі приходити святкувати випускний вечір. Про це повідомили в прес-службі Чернівецько-Буковинської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Батьки вже неодноразово зверталися до відомств районної та обласної освіти, про те, що в школі, яку очолює директор Кокіс Володимир Петрович, систематично відбувається порушення прав віруючих Української Православної Церкви.

Зазначається, що «на викладачів та дітей наводяться наклепи, в класах відбуваються молебні ПЦУ, розучуються молитви хору ПЦУ, хоча Церква відділена від державної влади і освіти в Україні».

У результаті 9-класниці Христині довелося в основному стояти в стороні, коли робили фото класу і святкувати з однокласниками, вчителями та директором вони з мамою не підуть.

«В тебе є все: диплом, вечірня сукня і зачіска. Але якщо ти ходиш в “церкву москалів” (УПЦ) – тоді святкуй вдома», — так коментують в єпархіальній прес-службі жахливі реалії сьогодення на Буковині.

Нагадаємо, саме в селі Задубрівка релігійна громада УПЦ на честь Святого Архістратига Михаїла вже понад 120 днів молитовно відстоює своє право вільно сповідувати Православну віру та захищає свій вибір залишатися в єдності з канонічною Церквою на чолі з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм.

Читайте також: «Забери свої москальські гроші, ти на випускний не підеш!» — буковинська школярка та її мама розповіли про останні місяці у школі

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 12368

Залишити відповідь