Єпископ Нафанаїл звершив освячення храму в честь св. рівнап. кн. Володимира на Волині (фото)

11 червня 2019 року єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив освячення храму на честь святого рівноапостольного князя Володимира та першу Божественну літургію у селі Веснянка Ківерцівського благочиння. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу єпархії.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму, священник Віктор Обдар, благочинний Ківерцівського округу, протоієрей Олександр Кондратюк, настоятель Свято-Покровського храму Луцька, архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії, архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики єпархії.

Звершивши освячення храму, архієрей разом зі священниками розпочали служіння першої Божественної літургії на новоосвяченному престолі.

Під час богослужіння була піднесена молитва за мир в Україні та за єдність світового Православ’я.

Керуючий Волинською єпархією відзначив настоятеля храму, священника Віктора Обдара, високою церковною нагородою – наперсним хрестом з прикрасами.

Наприкінці Божественної літургії владика Нафанаїл нагородив найактивніших парафіян храму медалями “Волинської ікони Божої Матері” та благословенними грамотами. Архіпастир побажав, щоб у новоосвяченому храмі завжди лунала щира молитва до Бога, звершувалась літургія та проповідувались слова Божої істини. У свою чергу, настоятель щиро подякував єпископу за освячення, спільну Літургію та попрохав постійно згадувати громаду рівноапостольного Володимира Великого у своїх молитвах.

Просмотров: 389

Залишити відповідь