Митрополит Кіпрської Церкви звернувся до влади України з проханням повернути захоплені храми УПЦ її вірянам (+звернення)

Від імені Предстоятеля та Священного Синоду Кіпрської Православної Церкви вітання з нагоди Дня Тезоіменитства Блаженнішому Митрополиту Онуфрію передав митрополит Тамасоський Ісаія. Під час брифінгу 25 червня 2019 року, який відбувся в Києво-Печерській Лаврі владика також закликав владу України забезпечити рівні права віруючим усіх конфесій в країні, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Для нас Митрополит Онуфрій є однією з найбільших духовних особистостей Православного світу, архірей особливого життя. Тому що своїм смиренням, своїм монашеством, своєю любов’ю є прикладом Предстоятеля для всього Православного світу. Незважаючи на ті випробування, які переживає його Православна Церква, він жодного разу не засудив, ані слова поганого не сказав про інших людей. Він є прикладом духовної людини, яка має смирення і терпіння. Наша присутність є свідченням єдності Православних Церков», — сказав ієрарх.

Митрополит Ісаія звернувся до керівництва України із проханням повернути відібрані храми вірянам Української Православної Церкви.

«Я хотів би передати прохання для тих, хто керує українським народом. Ми хотіли б попросити Уряд  України, щоб він зробив все, що залежить від нього, щоб були повернуті ті храми, які були забрані від віруючих УПЦ, якими духовно опікується Блаженніший Митрополит Онуфрій, — зазначив архієрей Кіпрської Православної Церкви. — Релігійні права віруючих всіх конфесій мають будуть забезпечені повністю. Ми просимо, щоб люди, які були вигнані зі своїх храмів і моляться в пристосованих приміщеннях, повернулися до своїх храмів, і щоб їхні права були відновлені».

По завершенні Божественної літургіії у Києво-Печерській Лаврі митрополит Тамасоський Ісаія, який очолює делегацію Кіпрської Православної Церкви, зачитав Звернення до Президента України пана Володимира Зеленського, до українського уряду та парламенту з цього приводу.

Нагадаємо, в червні цього року представник Кіпрської Православної Церкви відвідав парафії на Волині, Рівненщині, Тернопільщині, та підтримав віруючих Української Православної Церкви, які зазнали утисків від представників новоствореної структури «ПЦУ» та були позбавлені місця для молитви.

Просмотров: 3807

Залишити відповідь