У Сєвєродонецьку відбувся Хресний хід навколо міста (відео)

11 липня 2019 року, в день святкування ікони Божої Матері «Троєручиця», Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Сєвєродонецький і Старобільський, очолив Божественну літургію в честь Різдва Христового кафедральному соборі м. Сєвєродонецька і навколо міста був здійснений Хресний хід. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Сєвєродонецької єпархії.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архімандрит Іринарх (Тимчук), благочинний Лисичанського округу архімандрит Мефодій (Агафонов), благочинний Рубіжанського округу ієромонах Мелетій (Шаповалов), міське духовенство.

Після закінчення Літургії владика Никодим привітав всіх з днем ​​святкування ікони Божої Матері «Троєручиця», яка своїм чудотворним образом перебуває в кафедральному соборі.

Далі духовенство на чолі з архієреєм і парафіяни храмів міста здійснили Хресний хід на автобусах навколо Сєвєродонецька. У кожної з каплиць на в’їздах в місто була піднесена молитва за мир і примноження любові.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 421

Залишити відповідь