В Одесі пройшов багатотисячний Хресний хід в день шанування Касперівської ікони Божої Матері (оновлено)

12 липня 2019 року, в день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, Свята Православна Церква також молитовно вшановує і прославляє головну Святиню півдня нашої країни – «Касперівський» чудотворний образ Пресвятої Богородиці, від якого багато разів Пресвята Богородиця, яка є небесною Покровителькою Одещини, посилала Свою дивну допомогу і подавала чудову благодать зцілення. За традицією, в цей день відбулися загальноєпархіальні урочистості, присвячені Цариці Небесній. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Одеської єпархії.

12 липня богослужіння в день святкування Пресвятої Богородиці на честь чудотворного Її образу, іменованого Касперівським, які очолив Високопреосвященніший Агафангел, Митрополит Одеський та Ізмаїльський у співслужінні ієрархів УПЦ та духовенства міста, розпочалися о 7 годині ранку з традиційного акафіста у Свято-Успенському кафедральному соборі м. Одеса.

Потім відбулася Божественна Літургія, після завершення якої був здійснений загальноєпархіальний багатотисячний Хресний хід з Чудотворною Касперівською іконою і численними святинями до Спасо-Преображенського кафедрального собору вулицями Одеси, де на Соборній площі відслужили урочистий молебень про мир в Україні та процвітання богохранимої Одеси і її благочестивих жителів. За приблизними підрахунками участь в урочистостях взяли близько десяти тисяч православних українців.

Просмотров: 1204

Залишити відповідь