До свята Успіння Богородиці в Києво-Печерській Лаври випустили журнал

П’ятниця, 30.08.2019 10:01

Новий випуск журналу Києво-Печерської Лаври «Печерський Благовісник», присвячений святу Успіння Пресвятої Богородиці, видали в обителі напередодні престольного свята.

У номер увійшло інтерв’ю з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм «Престольне свято України», присвячене святу Успіння Богородиці слово намісника Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, стаття доктора філософських наук Георгія Панкова «Значення святого Успіння Божої Матері в контексті питання про долю людини», житіє святителя Іоанникія (Руднєва), чиї мощі спочивають у Дальніх печерах, матеріали про християнську апологетику і моральну психологію, про вплив на людей злих духів та ін. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт foma.in.ua.

Придбати «Печерський Благовісник» можна у всіх церковних крамницях і храмах Лаври, а також в інтернет-магазині обителі.

Телефони для довідок: 063-229-77-00, 096-310-00-79, 095-102-63-20.

Нагадаємо, журнал видається силами братії Києво-Печерської Лаври з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. У виданні публікуються новини обителі, докладні життєписи святих Києво-Печерської Лаври, статті священноначалля, насельників обителі та сучасних богословів, а також огляди літератури, нариси про організовані монастирем паломницькі поїздки, матеріали з архівів, рідкісні фотографії Лаври та ін.

Присвячений святу Успіння Богородиці номер — другий у цьому році.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні

 

Просмотров: 161

Залишити відповідь