На Волині будується новий храм на честь Амфілохія Почаївського — парафія просить допомоги

Релігійна громада Володимир-Волинської єпархії УПЦ села Мельники-Річицькі Волинської області просить про допомогу в будівництві храму на честь преподобного Амфілохія Почаївського. Збір коштів здійснює Благодійний фонд «Фавор» у рамках проекту «40 храмів». Про це фон повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Багато років парафіяни УПЦ волинського села Мельники-Річицькі не мали свого храму. Люди ходили на богослужіння за 5 км у Свято-Михайлівську церкву сусіднього села Річиця, де складали більша частину громади.

«Одного разу, майбутній староста Мельников і кілька людей з громади поїхали за духовною порадою до відомого у Волинській єпархії старця – отця Іоанна Хільчука, — розповіли у фонді. — Батюшка був відомий своїм духовним авторитетом і трудами з будівництва храмів – багато років служив в Міхненському Свято-Стрітенському жіночому монастирі, де побудував Петро-Павлівський храм. Також допомагав в будівництві багатьох храмів Волинської єпархії, і останні роки життя провів в селі Овадне, де побудував Свято-Вознесенську церкву. Його рідна дочка – ігуменя Рафаїла, намісництво Корецького монастиря. Зустріч віруючих з отцем Іоанном стала доленосною – він благословив починати, з Божою допомогою, будівництво храму в Мельниках. І справа пішла!»

Зазначається, що сьогодні офіційно виділена земля, залитий фундамент, практично вигнані стіни і покладено облицювальну цеглу.

Благодійний фонд долучається до будівництва нового храму та відкриває новий проект — “40 храмів – Мельники” і з допомогою небайдужих людей прагне допомогти громаді споруджуваного храму на честь Преподобного Амфілохія Почаївського зібрати кошти на придбання та установку вікон і дверей для своєї церкви.

Внести свою пожертву можна ТУТ.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1024

Залишити відповідь