Фільм «Києво-Печерська Лавра. Фотографія тисячоліття» отримав міжнародну нагороду (+відео)

Документальний фільм «Києво-Печерська Лавра. Фотографія тисячоліття», створений до 30-річчя відродження чернечого життя у Києво-Печерській Лаврі телеканалом «Інтер» та за підтримки УПЦ, отримав приз V Міжнародного фестивалю православного кіно «Сильні духом», який проходив 25—28 вересня 2019 року в м. Крушевац (Сербія). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на foma.in.ua.

Стрічка посіла перше місце в номінації «Документальне кіно».

Як розповів головний редактор «Інтера», співавтор фільму і керівник проекту «ФОМА в Україні» Антон Нікітін, у рамках фестивалю було показано 15 фільмів, знятих в Україні, Вірменії, Білорусі, Греції, Грузії, Росії та Сербії. Показ стрічки про Києво-Печерську Лавру відбувся ввечері 27 вересня.

Окрім диплому авторам стрічки вручили диптих з різьбленим хрестом та іконою святого Василія Острозького.

Нагадаємо, що документальний проект «Києво-Печерська Лавра. Фотографія тисячоліття» розповідає про тисячолітню історію Києво-Печерської Лаври, про долю обителі в ХХ ст., в епоху найсуворіших випробувань, і про її відродження після відновлення тут чернечого служіння 30 років тому. Для знімальної групи «Інтера» Києво-Печерська Лавра відкрила свої двері і показала те, що зазвичай приховано від сторонніх очей.

У жовтні 2018 року фільм був удостоєний нагороди VIII Міжнародного телевізійного фестивалю «ТЕФІ-Співдружність».

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 905

Залишити відповідь