У Горлівській єпархії провели благодійний ярмарок теплих речей

Громада храму святого великомученика Пантелеймона при 2-ій міській лікарні м. Горлівка Донецької області провела благодійний ярмарок речей. Жителі міста і сусідніх прифронтових районів, де немає роботи і кожен день життя проходить під обстрілами, змогли безкоштовно обрати собі і своїм дітям, а також іншим членам сім’ї теплий осінній одяг і взуття. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Горлівської єпархії.

Як розповіли в єпархії, за кілька днів до проведення ярмарку храмовий відділ соціального служіння розмістив оголошення в групах парафії у соцмережах. Також обдзвонили всіх парафіян, які зверталися до храму за допомогою.

Людям були запропоновані анкети, в яких вони залишили свої дані і вказали, якої саме допомоги потребують. Принесених речей парафіянами храму та небайдужими людьми було стільки, що кожен зміг підібрати собі одяг і взуття на свій смак.

Соціальні заходи парафія проводить постійно. Небайдужі жителі міста періодично приносять у лікарняний храм речі і продукти, а соціальний відділ парафії роздає їх нужденним. Також громада УПЦ допомагає психіатричному відділенню міськлікарні, в якому знаходиться на лікуванні багато самотніх людей.

Просмотров: 124

Залишити відповідь