Українська парафія в Гамбурзі відсвяткувала своє престольне свято

Неділя, 13.10.2019 17:05

12 жовтня 2019 року українська православна парафія в Гамбурзі (Німеччина) на честь Покрови Пресвятої Богородиці відсвяткувала своє престольне свято. В умовах закордонного життя святкування великих свят, які випадають в робочі дні, інколи переноситься на найближчі вихідні дні. Святкову Літургію очолив заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич у співслужінні з настоятелем парафії священником Іоанном Сухоняком в сербському храмі на честь святого Архістратига Божого Михаїла. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу ВЗЦЗ.

За Літургією молились як українці, так і православні інших національностей, що проживають у Гамбурзі – росіяни, серби, болгари, грузини. Після Літургії протоієрей Миколай Данилевич виголосив проповідь, привітав віруючих з черговим престольним святом, подякував за пастирські труди настоятелю священику Іоанну Сухоняку, а також передав віруючим благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Українська парафія на честь Покрови Пресвятої Богородиці у Гамбурзі була заснована зусиллями ВЗЦЗ УПЦ в 2016 році і щосуботи звершує богослужіння в храмі Сербської Православної Церкви на честь Архістратига Божого Михаїла за адресою: Schellingstraße 7, 22089 Hamburg.

 Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 610

Залишити відповідь