Блаженніший Митрополит Онуфрій: Немає безвихідних ситуацій — Божа Матір завжди допоможе знайти вихід (+відео)

Понеділок, 14.10.2019 13:56

Про це Блаженніший Митрополит Київський і всієї України сказав у своїй проповіді в день свята Покрову Пресвятої Богородиці, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.


Предстоятель нагадав, що в кожного є дві матері — мати, яка нас народила, і Матір Божа, Яка є заступницею і молитовницею за всіх нас, та закликав до щирої і смиренної молитви.

Як відзначив Блаженніший владика, завжди у складні хвилини свого життя людина звертається з особливою молитвою до Бога та Богородиці. «Коли людина здорова, не спокушається, то її молитва слабка, немічна. Але як тільки людиною опановує горе, хвороби, труднощі, в неї з’являється інша молитва — сильна, смиренна молитва», — наголосив він.

Архіпастир також підкреслив, що немає безвихідної ситуації в житті, ми просто не бачимо з неї вихід через свої гріхи.

«Коли ми не можемо самі розв’язувати свої проблеми, то повинні звернутися до Божої Матері і попросити Її допомоги, — дав настанову Його Блаженство. — Немає безвихідних ситуацій у житті. Тільки ми не завжди бачимо цей вихід, тому що ми грішні — не маємо мудрості, розсудливості, смирення. А Матір Божа Своїми молитвами завжди допоможе і покаже шлях, яким ми можемо вийти з того становища, в якому опинилися».

За словом Митрополита Онуфрія, найголовніше в земному житті — виконувати Святі Євангельські заповіді, які й допоможуть нам знайти цей правильний шлях.

«На шляху виконання заповідей людина знаходить усе, що їй потрібно для земного життя і для життя небесного. Людина, котра йде шляхом Євангельських заповідей, будує своє життя на законах Божих, а не на законах гріха, та має благословення Боже у своєму земному житті і в житті вічному», — відзначив Предстоятель.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 2079

Залишити відповідь