Одеський священник став десятикратним чемпіоном світу з пауерліфтингу

Клірик Одеської єпархії встановив новий світовий рекорд, побивши власний.

3 жовтня 2019 року настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці, що в селі Кубей Болградського району Одеської області, священник Віктор Кочмар завоював дві золоті медалі на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу в Києві, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на bessarabiaua.media.

Таким чином найсильніший священник у світі з Української Бессарабії став десятикратним чемпіоном світу.

З другої спроби він підняв 90-кілограмову штангу у так званому вигляді — строгий підйом на біцепс. Отець Віктор Кочмар став кращим у заліковому розділі для чоловіків «Open» в 140-й ваговій категорії (вага спортсмена від 125 до 140 кг), а також переміг у розділі «Masters» (спортсмени віком від 40 до 49 років).

На цих змаганнях вага у 90 кг підкорилася ще тільки двом спортсменам, які виступали в інших категоріях. А абсолютний світовий рекорд на цей момент у цьому виді пауерліфтингу дорівнює 105 кг.

Організаторами чемпіонату виступила міжнародна федерація WRPF.

Нагадаємо, що в травні цього року о. Віктор Кочмар на чемпіонаті світу з пауерліфтингу , що проходив у Луцьку, підняв 85-кілограмову штангу і став чемпіоном світу.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!