Ситуацію з незаконними перереєстраціями парафій УПЦ на Буковині вивчатиме заступник голови Офісу Президента (+відео)

Вівторок, 26.11.2019 15:39

25 листопада 2019 року заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов під час представлення нового голови Чернівецької ОДА пообіцяв розібратися з ситуацією навколо незаконних перереєстрацій парафій Української Православної Церкви в «ПЦУ». Про це він сказав, відповідаючи на запитання журналістки, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Буковинської єпархії.  

Перед початком засіданням під стінами Чернівецької ОДА відбулася зустріч першого заступника голови Офісу президента з секретарем Чернівецько-Буковинської єпархії архімандритом Никитою (Сторожуком). На зустрічі був присутній новий голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Секретар єпархії розповів про основні проблеми релігійного життя на Буковині, і повідомив про систематичне втручання у справи Церкви колишнього в.о. голови Чернівецької області Михайла Павлюка та співробітників ОДА, відповідальних за релігійні питання.

Він також повідомив про прогрес у переговорах і діяльності чернівецької поліції після зустрічі, що відбулася тиждень тому. За його словами, поліція розвела конфліктуючі сторони в «гарячих точках», де відбуваються спроби рейдерських захоплень храмів УПЦ.

Архімандрит Никита зазначив, що Церква не вимагає ніяких преференцій для себе, а лишень сподівається на відновлення миру і взаєморозуміння на Буковині, яка є мультинаціональним та багатоконфесійним регіоном.

Новий голова ОДА підтвердив це, та підкреслив, що буковинці завжди вирізнялися толерантним відношенням одне до одного.

У свою чергу заступник голови Офісу президента пообіцяв розібратися в ситуації та посприяти налагодженню діалогу місцевої влади з УПЦ.

Під час представлення голови Чернівецької обласної державної адміністрації, представник офісу Президента відповів на питання журналістки, яка просила розповісти «чого хотіли» віруючі УПЦ.

«Чого хотіли? — Щоб усе відбувалося у рамках закону, вони не хочуть для себе ніякого особливого ставлення», — сказав Сергій Трофімов і пообіцяв особисто зайнятися вивченням незаконної перереєстрації храмів УПЦ на Буковині.

Пряме включення: зустріч з представником президента

#зустріч_з_представником президента, першим заступником голови Офісу президента Сергієм Трофімовим під стінами Чернівецької ОДА.Секретар Чернівецько-Буковинської єпархії, архімандрит Никита коротко розповів про основні проблеми релігійного життя на Буковині, про рейдерську політику та зухвале втручання у справи Церкви в.о. голови Чернівецької області Михайла Павлюка.Архімандрит Никита зауважив, що Церква не потребує жодних преференцій, головне мир та взаємопорозуміння на Буковині.

Gepostet von Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ am Montag, 25. November 2019

Сергієм Трофімов особисто займеться вивченням незаконної перереєстрації храмів УПЦ на Буковині

(37 сек) Сергій Трофімов, перший заступник голови Офісу президента України, дав чітку відповідь журналістці, активній прихильниці ПЦУ, що він особисто займеться вивченням незаконної перереєстрації храмів УПЦ на Буковині.

Gepostet von Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ am Montag, 25. November 2019

Фото president.gov.ua

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому

Просмотров: 678

Залишити відповідь