На Одещині освячено два нові храми УПЦ, на Закарпатті — фундамент церкви (відео, фото)

Понеділок, 02.12.2019 12:59

1 грудня 2019 року митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел  звершив чин освячення Свято-Різдво-Богородичного храму в  с. Баранове Іванівського району Одеської області, митрополит Хустський і Виноградівський Марк освятив фундамент храму в смт. Тересва Закарпатської області, архієпископ Южненський Діодор звершив освячення храму на честь святого пророка Божого Іллі в с. Світле Лиманського району Одеської області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-служби єпархій.

1 грудня 2019 року митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел відвідав скит Свято-Архангело-Михайлівського Одеського жіночого монастиря в с. Баранове Іванівського району Одеської області та звершив Велике освячення Свято-Різдво-Богородичного храму в співслужінні духовенства, передає прес-служба Одеської єпархії.

В основу Престолу були покладені святі мощі мучеників, а стіни храму були помазані святим миром і окроплені святою водою. Потім владика звершив Божественну літургію в новоосвяченому храмі.

Під час літургії митрополит Агафангел звершив священицьку хіротонію.

Після богослужіння владика нагородив церковними нагородами і архіпастирськими грамотами благодійників і ктиторов храму.

1 грудня, з благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, архієпископ Южненський Діодор, благочинний храмів Южненського благочиння звершив чин освячення храму на честь святого пророка Божого Іллі в с. Світле Лиманського району Одеської області, а потім звершив Божественну літургію в новоосвяченому храмі у співслужінні кліриків благочиння, передає прес-служба Одеської єпархії.

1 грудня митрополит Хустський і Виноградівський Марк відслужив Божественну літургію в смт. Тересва Закарпатської області, де освятив фундамент  храму, передає прес-служба Хустської єпархії.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 616

Залишити відповідь