Одеська єпархія продовжує надавати допомогу постраждалим внаслідок трагічної пожежі

П’ятниця, 06.12.2019 09:13

Одеська єпархія продовжує надавати допомогу та відвідувати постраждалих у результаті трагічних подій 4 грудня 2019 року.

5 грудня 2019 року, з благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, керівник Соціального відділу Одеської єпархії протоієрей Павел Полещук відвідав в Одеській обласній дитячій клінічній лікарні постраждалих під час пожежі в Одеському коледжі економіки, а напередодні, 4 грудня, — Міську клінічну лікарню №1, в якій перебувають на лікуванні студенти та викладачі, а також бійці Державної служби з надзвичайних ситуацій, які постраждали під час виконання службового завдання. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Одеської єпархії.

Протоієрей Павел висловив слова підтримки постраждалим, передавши благословення митрополита Агафангела, і запевнив їх у тому, що всі віруючі Одеської єпархії УПЦ старанно моляться про їх якнайшвидше одужання.

Всіх постраждалих священник благословив святими іконами і прикликав Боже благословення.

Також під час спілкування зі співробітниками ДСНС і лікарями протоієрей Павел підняв питання надання матеріальної та фінансової допомоги, зазначивши, що Одеська єпархія готова надати всесвітнє сприяння в лікуванні та реабілітації постраждалих під час пожежі.

Нагадаємо, 4 грудня 2019 року в Одеській єпархії оголосили про звершення молебнів у всіх храмах за якнайшвидше одужання постраждалих і за упокій загиблої під час жахливої пожежі, яка сталася сьогодні в Одеському економічному коледжі. Також Соціальний відділ єпархії координує збір і надання допомоги для тих, хто переніс цю трагедію.

 Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 272

Залишити відповідь