Ієрархи УПЦ звершили чернечі постриги в Корецькому монастирі та в обителі Одеси

Середа, 11.12.2019 12:04

10 грудня 2019 року, в день святкування ікони Божої Матері «Знамення», архієреї Української Православної Церкви звершили чернечі постриги в Корецькому ставропігійному Свято-Троїцькому жіночому монастирі на Рівненщині та у Свято-Успенському чоловічому монастирі в Одесі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-служби Тернопільської та Одеської єпархій.

Чернечий постриг в Корецькій обителі двох послушниць Марії Маркової та Наталії Григорчук з благословення Святішого Патріарха Кирила звершив митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій.

Після постригу митрополит Сергій у співслужінні монастирського духовенства звершив Божественну літургію. Після богослужіння був відслужений святковий молебень, по завершенні якого Високопреосвященніший владика сказав слово привітання і повчання новопостриженним сестрам і подарував пам’ятні подарунки – ікони свв. мучч. Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Чернечий постриг у Свято-Успенському чоловічому монастирі насельника обителі інока Іоанна (Бутівчака) з благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела звершив архієпископ Арцизький Віктор по завершенні вечірнього богослужіння.

Іноку було наречено ім’я Іоаким, на честь праведного Іоакима.

Нагадаємо, згідно зі звітом Керуючого справами УПЦ для Священного Синоду, у 2019 році збільшилась загальна кількість ченців і станом на 6 грудня в УПЦ було 4 609 монахів та монахинь. 108 православних віруючих прийняли чернечий постриг у цьому році.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 4039

Залишити відповідь