В Івано-Франківській єпархії представникам ОБСЄ розповіли про захоплення храмів УПЦ прибічниками «ПЦУ»

21 січня 2020 року в офісі Місії ОБСЄ в Івано-Франківську відбулася зустріч секретаря Івано-Франківської єпархії протоієрея Василія Романюка з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Івано-Франківської єпархії

Під час заходу були обговорені питання стану релігійної свободи, дотримання прав вірян УПЦ на Прикарпатті, зокрема, ситуації з захопленнями храмів представниками «ПЦУ» в селах Пробійнівка та Гринява Верховинського району Івано-Франківської області.

Нагадаємо, що вже два місяці представники «ПЦУ» не допускають настоятеля і вірян громади захопленого Свято-Успенського храму УПЦ в селі Гринява Верховинського району Івано-Франківської області до звершення богослужінь у власній церкві. А напередодні Різдва Христового, 5 січня 2020 року, рейдери ще й захопили храм на честь усіх преподобних Києво-Печерських, що входить у храмовий комплекс при Успенському храмі. А в с. Пробійнівка 15 грудня 2019 року, також після завершення богослужіння, групою невідомих осіб, які представилися воїнами АТО було захоплено Димитрівський храм, замки зламані, а двері храму опечатані.

Попередня зустріч секретаря Івано-Франківської єпархії УПЦ з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, під час якої обговорювалися питання стану релігійної свободи, дотримання прав вірян УПЦ на Прикарпатті, відбулася 20 травня 2019 року. 

 Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 276

Залишити відповідь