22-ий гуманітарний вантаж у Святогірську Лавру доставила православна сім’я з Вінниці

1 лютого 2020 року, з благословення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, в допомогу переселенцям, які проживають у Свято-Успенській Святогірській Лаврі, з Вінниці було доставлено понад 18 тонн продуктів харчування і побутової хімії. Це вже 22-ий гуманітарний рейд молодої вінницької сім’ї – Георгія і Людмили Толчевих. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Святогірської Лаври.

Зокрема, як розповіли організатори гуманітарної допомоги переселенцям, які проживають у Святогірській Лаврі, чотири тонни яблук, шість тонн овочів, три тонни зерна і різної консервації, дві з половиною тонни крупи, борошна, цукру, солі і соняшникової олії та іншої бакалії волонтерам вдалося зібрати за п’ять місяців.

Серед благодійників — фермерство «Перлина Поділля» з Барського району та фермери з Уланова, громада села Руське Поле Закарпатської області, громади сіл Лісові Рахни, Оленівка і Великі Крушлинці Вінницької області, Галайковський Спасо-Преображенський монастир, православні християни з міста Бар, жертводавці з міста Мінськ і, звичайно ж, настоятелі та парафіяни вінницьких храмів.

Уже протягом шести років родина Георгія та Людмили є ініціаторами збору гуманітарної допомоги переселенцям: дітям, жінкам, людям похилого віку та інвалідам, які врятувалися від обстрілів у Святогірській Лаврі. Ініціативу сім’ї підтримують добрі люди зі всієї України і ближніх зарубіжних країн.

За словами волонтерів, збір благодійної допомоги у вигляді продуктів харчування, побутової хімії, одягу, взуття та іншого для нужденних біженців триває на довгостроковій основі.

ТЕЛ. ДЛЯ ДОВІДОК – (096) 579-00-07 о. Георгій – дзвонити в будь-який час.

КАРТА ПРИВАТБАНК 5168 7426 0128 8768 Георгій Толчев.

Нагадаємо, що з листопада 2014 року Георгій і його дружина Людмила почали збирати і відвозити в Святогірську Лавру гуманітарну допомогу переселенцям із Донбасу, яким намісник та насельники Лаври надали притулок. Перший рейс у Святогірську Лавру Толчеви зробили в середині грудня, привізши близько 13 тонн гуманітарної допомоги на суму понад 60 тисяч гривень. Тоді більшу частину вантажу становили одяг і предмети гігієни. Вже наприкінці січня 2015 року вінницька сім’я доставила значно більше продуктів харчування — це було 22 тонни допомоги.

Попередній, 20-ий, гуманітарний рейд подружжя Толчевих здійснило 23 серпня 2019 року, напередодні дня пам’яті прп. Іоанна, Затворника і Чудотворця Святогірського, в допомогу переселенцям, які проживають у Свято-Успенській Святогірській Лаврі. Це понад 14 тонн харчів і побутової хімії, які пожертвували добрі люди.

Просмотров: 895

Залишити відповідь