Синод Румунської Православної Церкви ще раз засвідчив, що не визнає «ПЦУ»

Священний Синод Румунської Церкви вказав на те, що готовий визнати автокефалію всієї Православної Церкви в Україні, а не лише її частини.

Про це йдеться в комюніке, прийнятому за підсумками засідання Священного Синоду Румунської Церкви, яке відбулося 13 лютого 2020 року в Бухаресті під головуванням Патріарха Румунського Даниїла, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на basilica.ro.

Зазначається, що Священний Синод вказав на те, що він «згоден з наданням автокефалії для всієї Православної Церкви в Україні (а не лише для її частини), але це може бути досягнуто тільки шляхом взаєморозуміння між Вселенським Патріархатом і Московським Патріархатом, а також загальним православним консенсусом».

Також у комюніке Синод Румунської Церкви нагадує про свої заклики знайти шляхи розв’язання релігійних проблем в Україні, щоб не заглиблювати поляризацію у Православному світі.

Раніше повідомлялося, що Румунська Православна Церква візьме участь у Всеправославній нараді в Йорданії (25 – 27 лютого 2020 року).

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 3951

Залишити відповідь