В Івано-Франківській єпархії проводять протиепідемічні заходи — медичні маски та їжу вже отримали нужденні

З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія та архієпископа Івано-Франківського і Коломийського Серафима, Івано-Франківська єпархія закликає духовенство, чернецтво та вірян до активної участі в заходах із протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Відділом благодійності та соціального служіння Івано-Франківської єпархії було роздано медичні маски та інші предмети особистого захисту, а також їжу безпритульним і нужденним жителям міста Івано-Франківськ, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ з посиланням на прес-службу єпархії.

Зокрема, як зазначили в єпархії, до таких заходів слід віднести забезпечення медпрацівників та людей, які входять до групи ризику, медичними масками та іншими засобами індивідуального захисту, а також допомога з доставкою ліків та інших необхідних речей, в першу чергу, літнім людям тощо.

На сьогодні Відділом благодійності та соціального служіння Івано-Франківської єпархії вже було роздано медичні маски та інші предмети індивідуального захисту, а також їжу безпритульним і нужденним.

Планується, що подібні заходи проводитимуться й надалі.

Для надання посильної допомоги у протиепідемічних заходах усім бажаючим слід звертатися в єпархіальне управління Івано-Франківської єпархії за телефоном: (0342) 75-31-08

Фінансову допомогу можна перерахувати за реквізитами:

Івано-Франківська єпархія Української Православної Церкви код ЄДРПОУ 20556047 UA783365030000026002300040806  МФО 336503 Філія – Івано-Франківське обласне управління АТ “Ощадбанк” Код банку ЄДРПОУ 09336500, вказавши призначення платежу.

Нагадаємо, що Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій благословив усім єпархіям Української Православної Церкви брати участь у заходах із протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Зокрема пріоритетним напрямком участі єпархій у протиепідемічних заходах визначено «придбання та безкоштовне розповсюдження медичних масок», а також «в тих єпархіях, де є виробничі можливості, необхідно організувати пошив медичних масок».

З огляду на гострий дефіцит медичних масок, вихованки золотошвейного відділення Одеської духовної семінарії, з благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, розпочали пошив індивідуальних засобів захисту. Ці маски, а також антисептик будуть передані в лікарні та роздаватимуться вірянам у храмах і монастирях Одеської єпархії.

 Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 736

Залишити відповідь