Блаженніший Митрополит Онуфрій передав медобладнання і захисні костюми лікарні в Чернівцях (відео)

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій передав медобладнання і захисні костюми дитячій лікарні в Чернівцях. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на телеканал 112.

Предстоятель Української Православної Церкви привіз лікарям апарат штучної вентиляції легень і засоби індивідуального захисту. Подібного апарату в лікарні ще не було, зазначається в сюжеті.

Блаженніший Митрополит Онуфрій наголосив на необхідність молитви у ці важкі часи.

«У боротьбі з коронавірусом… Сьогодні це коронавірус, в інший час буде щось інше… У цій боротьбі потрібно все — потрібно дотримуватися санітарних норм і потрібно молитися. Тому що хвороба ця вражає не тільки тіло, вона вражає душу людини», — наголосив Архіпастир.

Блаженніший владика закликав не зневірятися, дотримуватися вимог гігієни в дні карантину і молитися за медиків.

«У складних обставинах, які ми сьогодні переживаємо, проявляються кращі людські якості — любов і допомога ближньому. Нам, православним християнам, разом із вимогами санітарії та гігієни дуже важливо молитися, щоб подолати відчай. Особливо ми молимося за наших лікарів, які опинилися на передовій цієї проблеми», — зазначив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Читайте також: Молитва проти поширення коронавірусу. В усіх єпархіях УПЦ тривають молитовні ходи, окроплюють святою водою міста і села — репортаж

Доброчинна діяльність УПЦ під час поширення пандемії коронавірусу

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 4405

Залишити відповідь