З Києво-Печерської Лаври розповсюдження інфекції не буде — провідний лікар-інфекціоніст МОЗ України (відео)

Ситуація навколо Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври стабільна, усі хворі знаходяться під наглядом лікарів, розповсюдження коронавірусної інфекції з обителі не буде.

Про це сказала провідний лікар-інфекціоніст Міністерства охорони здоров’я України Ольга Голубовська в ефірі програми “HARD Влащенко” 17 квітня 2020 року, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«На сьогодні я якраз спокійна, — відповіла лікар, коментуючи ситуацію з розповсюдженням захворюванням на коронавірусну інфекцію з Києво-Печерської Лаври. — Там уже в Лаврі зрозуміла ситуація, вона вже закрита, вже звідти не буде розповсюдження цього захворювання».

Ольга Голубовська також підкреслила: «ми все зробимо для того, щоб ті люди, які там знаходяться, одужали всі спокійно. Нормально будемо їх спостерігати, моніторити і все буде добре».

Нагадаємо, після проходження лікування в обитель повертаються шість монахів і послушників монастиря. Також виписали з Олександрівської лікарні намісника митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 18136

Залишити відповідь