В Овруцькій єпархії допомагають жителям постраждалих від пожеж сіл Житомирщини (+реквізити, фото, оновлено)

З благословення митрополита Овруцького і Коростенського Віссаріона сьогодні, 23 квітня 2020 року, священники єпархії звершили поїздку та привезли благодійну допомогу в с. Острови Овруцького району Житомирської області. Це село сильно постраждало від лісової пожежі, яка там розпочалася 16 квітня. Про це повідомив клірик Овруцької єпархії протоієрей Павел Линник на своїй сторінці у фейсбук.

«Те що ми там побачили це просто жах, як от фільмі жахів. Село Острови невелике, як розповідали місцеві жителі було 35 хат, залишилось 14, — розповів він. — Люди дуже дякували нам і всім тим хто в ці важкі для них хвилини не стоїть стороною. Я також від себе особисто та від імені тих людей дякую всім Вам дорогі мої хто чим зміг, тим допоміг. Нехай Господь кожному з Вас віддячить сторицею.».

Отець Павел повідомив, що наступного тижня планується чергова поїздка.

«Хто має бажання і можливість допомогти цим стражденним людям приєднуйтесь», — написав священнослужитель.

Номер карти ПриватБанк: 4149-6293-1000-3827 (Линник Павло Михайлович).

«Нехай Господь воздасть Вам сторицею, фотозвіт буде», — зазначив клірик Овруцької єпархії.

Сьогодні отець Павел повідомив, що завдяки нам з вами вже вдалося звершити деякі закупи. А для однієї з сімей знайшли хатину в сусідньому районі.

«Спаси Господи всіх наших братів та сестер, які долучаються до допомоги нашим погорільцям. Сьогодні закупили заступи, лопати, цвяхи різні, продукти харчування, медичні ліки, питну воду. Ще чекаємо мають привести інші будівельні матеріали. Нехай Господь кожному хто з нами в ці важкі хвилини вертає за доброту сторицею», — написав священнослужитель.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 795

Залишити відповідь