У шосту річницю трагічних подій в Одесі в усіх храмах єпархії звершили заупокійні богослужіння (+відео)

2 травня 2020 року, у шосту річницю з дня трагічних подій в Одесі — пожежі в Будинку профспілок, з благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела у всіх храмах Одеської єпархії УПЦ відбулися заупокійні богослужіння і підносилася молитва про всіх невинно убієнних в цей трагічний день. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу єпархії.

Митрополит Агафангел у співслужінні вікаріїв Одеської єпархії — архієпископа Южненського Діодора та архієпископа Арцизького Віктора звершив заупокійне богослужіння у Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі, яке транслювалося на медіаресурсах Одеської єпархії, а також на міських телеканалах.

Керуючий Одеською єпархією у своєму архіпастирському зверненні наголосив, що всі трагічні події в історії людського буття є нагадуванням людині про його гріховність та необхідність звертатися до Творця за допомогою у важкі моменти випробувань і скорбот, і просити Його милості, звертаючи до Нього свої щирі молитви.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 493

Залишити відповідь