У Києві Голосіївський монастир виходить із карантину

8 травня 2020 року у Свято-Покровській Голосіївській пустині УПЦ повідомили про зняття карантину, проте монастир, як і раніше, буде залишатися закритим для паломників. Таке благословення дав намісник обителі єпископ Ісаакій (Андронік), йдеться на сайті монастиря, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Слава Богу, що Господь умудрив намісника монастиря закрити монастир на карантин вчасно. З 17.04.2020 владика благословив закрити монастир. На жаль, не змогли уникнути хвороби, але змогли уникнути широкого поширення цієї хвороби всередині монастиря, – зазначається у повідомлені. – На сьогодні, з милості Божої і турботи добрих людей, на території обителі все спокійно і всі здорові за висновком лікарів та підтвердження тестів».

В обителі подякували меру Києва Віталію Кличку за рішення про карантин, а також медикам, благодійникам, усім, хто посилено молився про обитель і «людині, яка допомогла і забезпечила всю медичну допомогу і лікування».

«Дорогі брати і сестри, просимо вибачити нам за те, що не дивлячись, що вищі органи зняли карантин з монастиря, але з благословення Єпископа Ісаакія монастир на невизначений час буде закритий!», – підкреслили в обителі.

В Голосіївській пустині нагадали, що на території монастиря перебувають переселенці, багато з яких – люди похилого віку.

«Заради їх життя і здоров’я ми повинні дотримуватися рекомендації лікарів», – пояснили в монастирі та попросили всіх небайдужих про посилену молитву і фінансову допомогу.

Записки з іменами й пожертви можна надіслати на сайт Свято-Покровської Голосіївської пустині та за розрахунковим рахунком Р/Р № UA803003460000026008017354901 в ПАТ “Альфа-Банк”, м. Києва, МФО 300346. ЄДРПОУ – 24733894.

Просмотров: 746

Залишити відповідь