У Святогірській Лаврі жодного випадку коронавірусу не зафіксовано — Донецька ОДА

Через три тижні після Великодня у Свято-Успенській Святогірській Лаврі жодного випадку коронавірусу не зареєстровано. Про це 12 травня 2020 року під час брифінгу розповів начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я в Донецькій ОДА Олександр Педенко, наголосивши, що Лавра не є «джерелом захворювання», і ЗМІ варто зупинитися породжувати фейки щодо цього, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу Донецької ОДА. 

«Святогірська Лавра на слуху, але Великдень вже три тижні як минув, і ніяких захворювань COVID-19 там не реєструвалося… Лавра закрита для відвідування, наскільки мені відомо. Я вже говорив і повторю, що жодного виклику з Лаври від мирян, які там знаходяться, від служителів Лаври не отримували ані мобільні бригади, ані медичні установи Слов’янська. Не було ані підозр, нічого», — зокрема сказав О. Педенко.

За його словами, єдиний випадок COVID-19, що було зафіксовано у Святогірську вже після 1 травня, ніякого відношення до Святогірської Лаври не має.

Тому, як зауважив чиновник, вже «потрібно поставити крапку і тему зі Святогірською Лаврою — закрити».

«Там [у Святогірській Лаврі] все в порядку. Вони дотримуються карантинних умов. І джерелом захворювання наша Лавра не є», — додав начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я в Донецькій ОДА.

Щоденний брифінг з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

Щоденний брифінг з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

Gepostet von Прес-служба Донецької облдержадміністрації am Dienstag, 12. Mai 2020

Нагадаємо, в Донецькій ОДА вже заявляли, що станом на 4 травня 2020 року хворих на COVID-19 серед мешканців Святогірської Свято-Успенської Лаври на Донеччині немає. 

Просмотров: 1170

Залишити відповідь