Архієпископ Олексій звершив чин заснування храму на честь Святої Трійці в місті Вознесенськ

7 червня 2020 року архієпископ Вознесенський і Первомайський Алексій звершив чин заснування храму на честь Святої Трійці в місті Вознесенськ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу єпархії.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Вознесенського округу протоієрей Олександр Вендель, протоієрей Володимир Строган, протоієрей Роман Тарабан, ієрей Сергій Кіпер.

Після закінчення богослужіння архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом:

«Сьогодні ми з вами приносимо свою десятину Богу. На цьому місці буде Храм, та духовна лікарня, до якої будуть приходити люди, підносити молитви й отримувати лікування своєї душі та тіла. Це дуже важлива подія не тільки для нашої єпархії, а для всього світового Православ’я. Ми бачимо, що зараз нагнітаються обставини та утиски Православної Церкви. Але, однак, знайшлися ті люди, які мають добрий і невимушений намір, щоб побудувати не просто будинок, а будинок імені Божого. Сьогодні ми з вами освятили це місце, вклали святі мощі в це місце.

Будемо молитися надалі, щоб Господь укріпив всіх будівельників, благоукрасителей, і щоб Господь всім нам дав сил також допомагати в цьому великому і праведній справі».

  Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 665