В УПЦ продовжують допомагати нужденним, тяжко хворим і безпритульним (фото, відео)

В єпархіях Української Православної Церкви продовжують допомагати в умовах пандемії коронавірусної хвороби медикам, нужденним, інвалідам, людям похилого віку і дітям, безпритульним та ув’язненим. Полтавська, Одеська, Новокаховська єпархії надали допомогу тяжко хворим і дітям-інвалідам,  Київська — ув’язненим, Чернігівська — інвалідам і безхатченкам, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужби єпархій.

4 червня 2020 року, з благословення митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, волонтери відділу соціального служіння та благодійності Полтавської єпархії на чолі з прот. Андрієм Симоном відвідали Полтавську обласну клінічну психіатричну лікарню імені А.Ф.Мальцева та передали для хворих продукти, засоби гігієни, одяг і взуття.

Для 9-го дитячого відділення, яке має велику потребу в ремонті, додатково були передані фарба, розчинник, пензлики.

5 червня 2020 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, голова Місіонерського відділу Київської єпархії протоієрей Георгій Крючков до свята П’ятдесятниці разом із співробітниками відділу передали ув’язненим Бучанської виправної колонії продукти, захисні та антисептичні засоби. У зв’язку з карантином гуманітарну допомогу було доставлено поштою.

До благодійної акції також долучилася братія Різдва Богородиці Десятинного монастиря.

6 червня 2020 року громада храму на честь Архістратига Михаїла в м. Чернігів Чернігівської єпархії передала продуктову допомогу центру соціальної адаптації бездомних.

А 1 червня відділ соціальних питань Чернігівської єпархії передав гуманітарну допомогу для людей з обмеженими можливостями. Допомогу доставили Чернігівському міському громадському об’єднанню інвалідів «ШАНС»: коляску дитячу, дитячі інвалідні крісла, пляшечки для дитячого харчування, дитячі речі та взуття, сорочки чоловічі, дитяче інвалідне сидіння в машину, милиці, антисептик і маски.

Новокаховська єпархія передала міському центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів респіратори та захисні маски, два дозатори та антисептичні засоби для обробки рук, передає Online НК.

Як зазначили в центрі, цієї допомоги вистачить для організації протиепідемічних заходів на період карантину на два тижні.

1 червня 2020 року, з благословення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, клірики храму преподобного Агапіта Печерського Одеської єпархії відвідали Центр медичної реабілітації дітей з ураженням центральної нервової системи ім. Януша Корчака. Священнослужителі передали засоби індивідуального захисту, маски, антисептики, продукти, солодощі, фрукти.

 

Просмотров: 285