В Одеській єпархії привітали медиків: дві “швидких допомоги” в подарунок, нагороди УПЦ та концерт (+відео)

29 червня 2020 року на території Свято-Покровського скиту в с. Маринівка Одеської області відбулося нагородження одеських медиків вищими нагородами Української Православної Церкви, а також передача медикам двох автомобілів «Швидкої медичної допомоги» класу «В» від УПЦ та БФ «Покров і Милосердя». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на пресслужбу єпархії.

Нагороди медикам, які весь цей час боролися з пандемією коронавірусу, вручив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, відзначивши їх відвагу і самопожертву.

Після церемонії нагородження відбувся концерт за участю народних колективів, Максима Ткачука, а також переможця шоу “Голос країни” протоієрея Олександра Клименка, який і сам виховувався в родині хірурга, тому не з чуток знає про те, який тяжкий хрест несуть медики.

Після завершення концерту всіх присутніх чекав фуршет. Присутні відзначили, що ще ніколи простому медичному персоналу не приділяли стільки уваги й не надавали такої підтримки. Церемонія пройшла з дотриманням усіх норм протиепідемічної безпеки та соціальної дистанції, підкреслюють в єпархії.

Нагадаємо, раніше митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим передав лікарні медичне обладнання. 21 червня, у День медичного працівника, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви було звершено молебні за здоров’я живих медичних працівників та панахиди за спочилими.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 709