У результаті стихійного лиха згорів храм Різдва Пресвятої Богородиці в Луганській єпархії

У результаті лісової пожежі згорів храм Різдва Пресвятої Богородиці в селі Смолянинове Новоайдарського району Луганської області. Про це повідомили в пресслужбі Луганської єпархії, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Відзначається, що 6 липня 2020 року поблизу с. Осколонівка Новоайдарського району Луганської області на території Борівського і Охтирського лісництв виникла лісова пожежа на площі близько 50 га.

Вранці 7 липня пожежу було локалізовано, але через поривчастий вітер і високу температуру повітря відбулося поширення пожежі на село Смолянинове Новоайдарського району.

8 липня повідомили, що підтверджена загибель 7 громадян, місцеперебування одного громадянина не встановлено. Евакуйовано 27 осіб, з них 22 дитини. За попередніми оцінками, вигоріло близько п’яти тисяч гектарів лісу. В результаті пожежі знищено вогнем 23 будинки, ще 59 пошкоджені.

З благословення митрополита Луганського і Алчевського Митрофана в єпархії організовано збір пожертв для надання посильної допомоги постраждалим від стихії.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 363