Парафія в селі Башуки Тернопільської єпархії УПЦ побудувала храм замість захопленого “УПЦ КП”

19 липня 2020 року завершилося будівництво храму на честь Святого Архістратига Божого Михаїла в селі Башуки Тернопільської області. Церкву побудували замість захопленої “УПЦ КП” у 2015 році. Про це повідомив БФ «Фавор» у себе на сторінці у фейсбук, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Сьогодні ми завершуємо проект будівництва типового храму на честь Святого Архістратига Божого Михаїла в селі Башуки Тернопільської області. За два роки, протягом яких зводився храм, ми з вами зібрали 182 083 грн і придбали на них необхідні будматеріали — бетон, цеглу, цемент і багато іншого. Але, найголовніше, що під час будівництва храму знайшовся благодійник, який взяв на себе завершення будівельних робіт, благоустрій храму і прихрамової території, і це — головний успіх зборів. Дай Бог здоров’я і спасіння рабу Божу Андрію!», – йдеться в повідомленні.

За словами співробітників фонду, храм був побудований завдяки активній позиції як самого настоятеля, так і парафії в цілому. Наразі храм готують до чину освячення.

БФ “Фавор” пропонує підтримати інші проекти фонду.

Нагадаємо храм Української Православної Церкви на честь Святого Архістратига Михаїла в селі Башуки, Кременецького району Тернопільської області розкольники за підтримки радикалів захопили 14 червня 2015 року. Боротьба за храм, в якій активну участь брали представники обласної влади, тривала 2 роки. У хід не побоялися пустити навіть махінації з держреєстром і підробку документів.

21 листопада 2017 митрополит Сергій освятив земельну ділянку для будівництва нового храму, однак лише у 2018 році парафіянам УПЦ вдалося домогтися повторної реєстрації своєї громади. 20 жовтня 2018 року члени релігійної громади канонічної Церкви почали будівництво, в якому їм допоміг благодійний фонд «Фавор».

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 919